Dziękuje za wszystko to co mam!
Prywatnie

Dziękuje za wszystko to co mam!

Długo zbierałem się do napisania tego posta. Miałem napisać to już tydzień temu, ale jakoś brakowało mi odwagi. Wszystko zaczęło się w Święta Wielkanocne, a mianowicie na niedzielnej Mszy Świętej.  Fakt ostatnio jakoś nie po drodze mi do kościoła, nie żyje za bardzo w zgodzie z Bogiem. Lecz z całego serca dziękuje za wszystko to co mam. Wiem , że wszystko zawdzięczam właśnie Jemu i wiem, że mimo moich niedoskonałości kocha mnie jak każdego z nas.

Mam to szczęście.

Dokładnie tydzień temu moja KSIĘŻNICZKA , przyjęła do serca Pana Jezusa. Nie obyło się oczywiście bez wzruszeń. Uświadomiłem sobie,że to ogromne szczęście widzieć jak ta mała istotka przeżywa cała Eucharystię. Jestem z NIEJ bardzo dumny, i teraz jako ojciec małej Księżniczki, muszę dawać dobry przykład.Muszę, może to nie właściwe słowo! JA CHCĘ !! O tak , teraz zdecydowanie lepiej !  Nie mam tutaj na myśli tylko i wyłącznie chodzenia do kościoła. Chodzi tutaj głównie o całokształt mojego życia. Nie zawsze jest kolorowo, zresztą jak to w życiu bywa. Ale fakt zmieniam swoje życie na lepsze i to właśnie ONA jest największą moją motywacją.  Ogromnym krokiem milowym, była też decyzja jaką podjąłem 13 Grudnia 2016 roku. Z każdym dniem, tygodniem, miesiącem , tak nie długo już 6 -ty miesiąc moje abstynencji. Zaczynam coraz trzeźwiej myśleć i to w dosłownym znaczeniu tego słowa.  Wszystko to co mam , mam na swoje życzenie,  to ja decyduję o swoim życiu! Fakt nie zawsze wybieram dobrze. Lecz gdyby nie te wszystkie zdarzenia, miłe i mniej przyjemne. Napotkani ludzie na mojej drodze, nie był bym tu gdzie jestem teraz. Racja jeszcze długa droga do upragnionego CELU.

Właściwa droga – wiem, że idę w dobrą stronę.

Ostanie wydarzenia o jakich wspomniałem, składają się w jedną wielką całość. Nie wszystkie prowadzą mnie do celu. Ponieważ, mogę zapłacić największą cenę. Lecz staram się myśleć wyłącznie pozytywnie.Jak dobrze wiesz , to o czym myślisz wszechświat wysyła do Ciebie. Czasem szybciej niż Ci się wydaję. Więc wszystko to co mam , mam wyłącznie na swoje życzenie. Tak,  wiem zaczynam znów swoje filozofie. Wielu znów pomyśli Jakub oszalał, jak to usłyszałem po szczerym poście na początku roku. Ale wiesz co ? Skoro ktoś tak twierdzi, to tylko i wyłącznie jego sprawa. Ja takimi osobami nie chce się już otaczać, bo wiem, że idę w dobrą stronę, że to właściwa droga. Moja droga która prowadzi mnie do lepszego życia a tam jest tylko miejsce dla dobrych osób. Takie które mnie wspierają i są nawet w tych trudnych sytuacjach. Do zobaczenia na SZCZYCIE ! 🙂

(Visited 52 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *