Mój pierwszy raz. Jaki był ?
Dla ducha i umysłu Prywatnie

Mój pierwszy raz. Jaki był ?

Jak dobrze wiesz każdy pierwszy raz zawsze bywa wyjątkowy, bywa i też bolesny.Natomiast u mnie było niewiarygodnie dobrze, gorąco, nie obyło się również bez stresu. Mój pierwszy raz, na konferencji dla blogerów bo właśnie o tym chcę Ci dziś opowiedzieć.  Tak wiem, pewnie w Twojej głowie były nieco inne myśli. Ale zejdźmy na ziemię i pozostańmy w blogosferze. Bardzo to słowo mi się spodobało.

Jak robić to dobrze ? Aby było jeszcze lepiej.

Od samego początku jak zaczynałem blogować, a pierwszy post pojawił się na początku 2016 roku. No ale co z tego , że dobry rok temu jak miałem słomiany zapał. Skończyło się na paru postach po czym jak to zwykle Jakub potrafi, odpuścił. Zresztą nie tylko z blogowaniem tak było, do dziś niestety są pozostałości. Lecz jestem na dobrej drodze, cały czas tego się uczę. Aby kończyć to co zaczynam , to WALKA ze samym sobą.

No dobrze,ale wróćmy do początku. Jak dobrze blogować, aby być w tym dobrym? Mój Nauczyciel, tak pozwolę sobie nazwać Mojego Dobrego Anioła. Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko. Od samego początku powtarzała jak mantrę. Kuba pisz regularnie, przykładaj się do tego co piszesz, a zobaczysz, że osiągniesz wiele.  Ale jak to Jakub, robił wszystko po swojemu. Nie będę tutaj nikogo przepraszał, bo to nie o to chodzi, sobie wyrządziłem największą krzywdę.  Dziś już to wiem, byłem głupcem. Ale dziękuje raz jeszcze i pewnie jeszcze nie raz podziękuję za cierpliwość i wsparcie. Za wskazywanie drogi, za pomoc, za mój pierwszy raz na wspaniałej konferencji która odbyła się w miniony weekend w Poznaniu, bo gdyby nie Mój Nauczyciel nie było by mnie i tam.  Jak widzisz, na zdjęciu jeszcze jest stara domena, na której stawiałem swoje pierwsze kroki.

Tak , to również zasługa  Mojego Nauczyciela, że  przeniosłem się z bezpłatnej domeny na płatną. Dzięki tej zmianie, mój blog nabrał zupełnie innych walorów estetycznych. Chce sam, sobie udowodnić, że potrafię się zmienić. Zmienić swoje życie, na lepsze. Tak, powoli już to się dzieję, ten blog będzie taką moją motywacją, punktem zapalnym.

Moje odczucia po Blog Conference Poznań.

Właśnie to szkolenie dodało mi jeszcze większego kopa. Co prawda nie poznałem osobiście wielu blogerów, którzy byli prelegentami jak i uczestnikami owej konferencji. To wszystko przez mój brak pewności siebie. Nad czym też chce popracować. Dlaczego Ci o tym pisze ? Dlatego, że pisząc o swoich słabościach i niedoskonałościach chcę Ci pokazać drogi Czytelniku, że można się podnieść z dna i osiągnąć wiele, że można się zmienić. Pod jednym warunkiem , musisz sam tego chcieć i jak to mawiają marketerzy mieć swoje DLACZEGO.  Ja już  mam swoje DLACZEGO. Ale o  tym napiszę osobny post. Przyznam CI się do czegoś,  ja sam też te zmiany widzę i czasem się zastanawiam czy to na pewno JA he he 🙂   Wiem, że to był mój pierwszy raz , i za rok też się tam pojawię. Tym razem już nie odpuszczę, nie tak łatwo , oj NIE ! Zbyt dużo wysiłku wkładam w swoje zmiany aby tak łatwo się poddać.  Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z blogiem, z całego serca polecam Ci wydarzenie jakim jest BLOG CONFERENCE POZNAŃ.  A tutaj zdjęcia na dowód , że faktycznie tam byłem 😉

 

zdjęcie pochodzi ze strony:https://www.facebook.com/BlogConference/photos/pcb.1957531997598280/808154819343673/?type=3&theater

zdjęcie pochodzi ze strony: https://www.facebook.com/BlogConference/photos/pcb.1957531997598280/808154786010343/?type=3&theater

Podsumowując w paru zdaniach. Warto słuchać innych, wzorować się na tych którzy już  osiągnęli wyniki w danej dziedzinie. W której sam chcesz się rozwijać i osiągnąć rezultaty. Co mi dała dwu dniowa konferencja BLOG CONFERCNE POZNAŃ ? Wiem już  jakie błędy popełniam, wiem co muszę robić aby być dobrym blogerem i za rok mieć o czym rozmawiać z innymi blogerami i swobodnie czuć się w BLOGOSFERZE.
(Visited 76 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Mój pierwszy raz. Jaki był ?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *