Światowy dzień seksu.
Prywatnie

Światowy dzień seksu.

Święto to powód aby świętować he he 🙂 Zwłaszcza w naszym pięknym kraju. Mylę się ? No właśnie nie. Chyba się ze mną zgodzisz , co ? O jakim święcie dziś mowa ?  Otóż, bardzo wyjątkowym i przyjemnym he he :). To co TYGRYSKI lubią najbardziej.  Dziś 7 czerwca przypada  Światowy dzień seksu.

 

Seks ? To co KOCHAMY ! 🙂

Nie znam osoby która powie, że nie lubi seksu. No właśnie, zobacz. Gdyby nie ustanowiono Światowy Dzień SEKSU, nie było by dnia Matki, dnia Ojca itp.  Nie było by mnie ani Ciebie.  Szkoda, że to święto zostało ustanowione dopiero w 2003 roku przez Radę Tradycji Unii Europejskiej.  Owe święto zostało ustanowione z powodu małego przyrostu populacji. Troszkę przykre, że trzeba ustanawiać takie święto aby zachęcić ludzi do takiej przyjemności jakim jest SEKS.  Przypomnę, że podczas seksu spalamy mnóstwo kalorii, wszystko zależy od intensywności jak i od długości stosunku.  Średnio spalimy od 200 kalorii do 400 kalorii. Nie zapomnij , że podczas takich igraszek pracuję mnóstwo partii mięśni jak : ręce, nogi, uda, pośladki, brzuch jak i miednica. Wszystko też zależne od pozycji.

Endorfiny a seks.

Jak wrócisz do mojego postu Endorfiny tyle szczęścia , link tutaj . Dowiesz się więcej skąd i w jaki sposób biorą się endorfiny. Dziś z okazji Światowy Dzień Seksu, odniosę się wyłącznie do SEKSU. Tak właśnie podczas seksu, w naszym organizmie wytwarzają się hormony szczęścia. Nie tylko nasze organy odczuwają przyjemność, lecz w naszym mózgu dochodzi do cudownego zjawiska.Owe zjawisko jest porównywalny do zażycia heroiny. Szczerze , nigdy heroiny nie próbowałem i nie zamierzam he he . Skupię się wyłącznie na celebrowaniu tego pięknego święta.

Także pamiętaj dziś Światowy Dzień Seksu i pamiętaj aby dzień święty ŚWIĘCIĆ he he 🙂 Więc po przeczytaniu mojego postu, wyłącz telefon, tablet czy komputer i do łóżka. Tam dzieją się cudowne rzeczy.

 

 

(Visited 49 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *