Grubas na siłowni -czyli mój pierwszy raz w Fabryce Formy.
Dla ducha i umysłu Prywatnie

Grubas na siłowni -czyli mój pierwszy raz w Fabryce Formy.

Tak to ważna decyzja jaką podjąłem parę dni temu. Po raz kolejny zaczynam walkę ze swoimi zbędnymi kilogramami. Tym razem, pod okiem doświadczonego trenera który nakieruję aby grubas na siłowni przeszedł metamorfozę o jakiej od zawsze marzy. Także usiądź wygodnie, bo już jutro pora ruszyć dupsko i walczyć o swoje cele. 

Co zrobić aby schudnąć ? Spotkanie z Mistrzem !

Na temat moich prób odchudzania mógłbym napisać książkę. Tak, aż tyle ich było. Większość kończyła się super efektami , niestety na krótko. Dlaczego ? Może dlatego, że mój słomiany zapał szybko się kończył . Może dlatego, że wszelkie kurację,  czy diety pokonywałem sam, bez wsparcia doświadczonej osoby. Może też dlatego, że  grubas na siłowni nie odnajdzie swojego miejsca.

Całe szczęście, że trafiłem w sieci na filmik Nikodema. To był jak grom z jasnego nieba. Pomyślałem co mi szkodzi, gościu całkiem mądrze mówi. Pierwsze spotkanie 1 lipca. Tak też się złożyło, że od 1 lipca miałem mieć aktywną kartę multisportu. Pomyślałem, to jest to ! Piszę do niego, udało się, umówiłem się na 1 lipca na 10, to był pierwszy krok na nowej drodze.

Uwierz mi stres jaki miałem przed spotkanie był naprawdę duży, dzień przed prawie spać nie mogłem. Z jednej strony stres bo będzie trzeba się pokazać przed tyloma ludźmi którzy tam ćwiczą, z drugiej strony ciekawość co zrobić aby schudnąć. Całe szczęści wygrała ciekawość i nie zrezygnowałem z wizyty. Choć przyznam Ci się bez bicia, rano w sobotę miałem  takie myśli –  ” może odpuszczę, zwalę na biegunkę” , „wypadło mi coś pilnego , i nie mogę się zjawić”. Tak , tak z takimi myślami walczyłem.  Uff udało się, zjawiłem się w Fabryce Formy , Pani na recepcji pokazała mi gdzie są szatnie , więc poszedłem się przebrać i oczekiwałem na TRENERA.

Przywitał mnie bardzo ciepło i z humorem . Samo spotkanie na zupełnym luzie, porozmawialiśmy, poznał moje nawyki. Spisaliśmy cele na najbliższy miesiąc , trzy miesiące i także na resztę mojego życia ! Tak, podpisałem kontrakt z najważniejszą osobą w moim życiu ! Z kim ? Ze samym SOBĄ ! Bo wszelkie zmiany jakie dokonuję w swoim życiu robię tylko dla SIEBIE ! 🙂

Bezpiecznie odchudzanie – czyli jak gubić zbędne kilogramy ?

Podczas rozmowy ustaliliśmy co będę robił aby Grubas na siłowni zmienił swoje życie na lepsze. Na takie jakie chce , na taki o jakim marzy.  Na początku trening cztery razy w tygodniu z czego dwa razy basen i dwa razy siłownia. Dowidziałem się jakie tętno utrzymywać aby była spalana tkanka tłuszczowa. Uwierz mi trochę tego tłuszczyku mam do zgubienia. Jak to mawia Nikodem , będziemy ocieplać świat spalanymi kaloriami. Bezpieczne odchudzanie, bo takie mnie tylko interesuje tylko pod okiem specjalisty. Samemu to mogę jajecznicę przyrządzić, a wychodzi mi świetna 🙂  Także pierwszy trening już za mną , basen też odwiedziłem. Już jutro kolejny trening i będziemy spalać kalorie. Już się nie mogę doczekać. A TY jak dbasz o swoją formę w okresie letnim?

 

(Visited 225 times, 1 visits today)

6 thoughts on “Grubas na siłowni -czyli mój pierwszy raz w Fabryce Formy.”

  1. Wymówki…… każda działa, ale Twoja determinacja w chwili obecnej je wszystkie pokonała….. Przed Tobą/nami wiele wyzwań i pogadanki z czarnym, wewnętrznym pasażerem. Gadaj z nim otwarcie i mów mu o Twoich celach i planach ! Posłucha Ciebie i da ci spokój !!!!

    #walka

    1. Dziękuje. Tak, wiele jeszcze przede mną. Będę z nim rozmawiał otwarcie niech wie co go czeka !
      #walka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *